Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Polski stand-up zaczyna doganiać zagraniczne sceny! Pojawia się coraz to większa publiczność, która spragniona jest nowych, mocnych, ironicznych monologów, które wzbogacają ostre słownictwo. Mamy w naszym kraju dużą grupę stand-uperów, którzy mówiąc kolokwialnie „rozwalają system”.

Zaprezentujemy pięciu znanych i lubianych stand-uperów, którzy są zupełnie inni. Bardziej lub mniej zabawni, ale to już zostawiam do oceny indywidualnej. Łysy, gruby, młody czy stary – stand-up może robić każdy, kto spełnia jeden, najważniejszy  warunek – ma coś do powiedzenia.

Przedstawieni poniżej artyści są jednymi z najlepszych w kraju!

KAROL KOPIEC

Fb @KarolKopiecStandup

Na scenie od 2008 roku, więc śmiało mogę nazwać go „ojcem stand-upu”. Laureat niemal wszystkich komediowych konkursów w Polsce. Jest prawdziwym mężczyzną, który boi się dentysty. Zastanawia się nad pracą ochroniarzy w Empiku, a pytanie „w czym mogę pomóc” jest dla niego zbyt otwarte. Na jego występach ludzie płaczą, sami wiecie dlaczego. A uśmiech na jego twarzy jest równie powalający, co ilość włosów na głowie.

Gdzie można go zobaczyć? Już 19.08.2017, GODZ. 20:00

KLUB KOMEDIOWY – KAROL KPIEC, MICHAŁ KUTEK I PIOTR POPEK

CEZARY JURKIEWICZ

 Drugi „ ojciec”, bo również od 2008 roku istnieje na polskiej stand-upowej scenie.  „W swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę, wciągając nas w czarną otchłań beznadziei, zmarnowanych okazji i zatrutą zazdrością podejrzliwości”. Nazywany polskim Woody Allenem. Autoerotyczna asfiksja – jeśli chcecie się dowiedzieć, co to w ogóle oznacza to zapraszam:

Cezary Jurkiewicz poprowadzi WARSZTATY STAND-UP COMEDY, 12.08.2017, GODZ. 11:00 w warszawskiej klubo-kawiarni RESORT.

RAFAŁ PACZEŚ

Fb Rafał Pacześ
@rafal.paczes.comedy

 Często odwołuje się do polskiej rutyny. Jego skecze mogą być lekarstwem na „codzienne zło”, jakie czyha na każdego z nas. Zaczynając od korpo, aż po skecz o weterynarzu! Jego kreatywność zadziwia wszystkich. Nie zapominając o skomentowaniu kobiecych części intymnych.

KATARZYNA PIASECKA

FB Katarzyna Piasecka
@katarzynapiasecka

Prawdziwa dama! Potrafi być subtelna i łagodna, ale jak „rzuci mięsem” to niejednego faceta zmiecie z ziemi. To w Kaśce lubimy najbardziej. Na scenie stand-upu od 2008 roku, więc nazwijmy ją matką!

Nie ma dla niej tematów tabu. Mówi o seksie, o orgazmie, o okresie, o facetach i ich braku życiowych problemów, o wszystkim. Jest uśmiechnięta, energiczna, a na scenie zachowuje się, jak prawdziwa profesjonalistka. Piasecka powraca na scenę już w 10 września, jako gospodarz cyklicznego wydarzenia Stand-up Hybrydy w Warszawie.

PAWEŁ CHAŁUPKA

FB Paweł Chałupka
@PawelChalupkastandup

Młody i konkretny, a my takich gości lubimy. Dobrze zbudowany i ładnie uczesany. Pracował już, jako kelner, a nawet jako pizzerman. Na scenie robi bardzo dziwne miny. Ale jego mimika twarzy jest chyba najlepsza w kraju!  I jeśli jeszcze nie byliście na jego występie to najwyższy czas naprawić ten błąd.

 

Laura Kempińska