Jeśli od zawsze chcieliście poznać wspomnienia z dzieciństwa Marcina Wójcika albo pozakabaretowe pasje Grupy MoCarta – przełączcie się na TV Puls. To właśnie na tym kanale, już wiosną, będzie można zobaczyć nowy kabaretowy show „Najśmieszniejsi”.

Format oparty będzie nie na typowej transmisji skeczów i występów kabaretów, ale na programie typu talk show. Na fotel gościa zaproszeni zostaną najsłynniejsi polscy kabareciarze, a często niewygodne pytania o życie prywatne i dzieciństwo zadadzą im: Robert Górski, Katarzyna Pakosińska, Joanna Bartel i Jarek Marek Sobański. To właśnie oni, na zmianę, będą gospodarzami „Najśmieszniejszych”.Rozmowy będą przeplatane skeczami, a cały program nagrany z udziałem publiczności.

Pierwszy odcinek to coś dla fanów Kabaretu Ani Mru Mru. Według zapowiedzi mamy dowiedzieć się o ich telewizyjnych i scenicznych początkach, a także co oznaczają dla kabaretu słowa „Ryjek” oraz „Złote Koryto”.

W następnych odcinkach zobaczymy: Kabaret Rak!, Grupę MoCarta, Kabaret pod Wyrwigroszem oraz Kabaret OT.TO.

Dokładna data emisji nie jest jeszcze znana. Wiemy natomiast, że „Najśmieszniejszych” będzie można oglądać co tydzień przez dokładnie 44 minuty – bo tyle ma trwać jeden odcinek programu.

Katarzyna Węsierska