Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Znamy datę premiery drugiego sezonu „Ucha Prezesa”. W jego drugiej odsłonie nie zabraknie wszystkiego tego, czym żyliśmy przez ostatnie dwa miesiące.

Prace na planie pierwszego odcinka ruszyły 17 sierpnia. W trakcie odbywającej się dzień wcześniej konferencji prasowej twórcy serialu, Robert Górski  i Mikołaj Cieślak,  ujawnili szczegóły dotyczące drugiego sezonu. Zostanie w nim poruszona problem wakacyjnych spacerów Polaków w obronie sądów. A w gabinecie Prezesa mają się pojawić m.in. Zbyszek i prokurator Stanisław, a także osoba związana z sądami. Premiera pierwszego odcinka nowej serii zaplanowana została na 7 września. 

https://www.facebook.com/UchoPrezesa

W czasie konferencji Robert Górski przyznał też, że zmiany muszą być spore,  rola prezydenta zmieniła się, co może oznaczyć, że Adrian nie będzie już przesiadywał pod drzwiami Prezesa. Będzie więcej miejsca dla opozycji. Oznacza to też, że we wrześniu poznamy nowe miejsca i postaci, o których autorzy jeszcze milczą.

Pierwszy sezon „Ucha Prezesa” okazał się ogromnym sukcesem. Tylko na Youtube serial zebrał ponad 100 milionów wyświetleń i był szeroko komentowany przez widzów.

Premiera pierwszego odcinka nowej serii zaplanowana została na 7 września na Showmax Polska a 11 września odcinek pojawi się na YouTube. Nowy sezon będzie liczył 14 odcinków. Będą dostępne w każdy czwartek na Showmaxie i z kilkudniowym opóźnieniem  trafią na Youtube.

red.