Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Kabaret to rozrywka i relaks dla wielu z nas. Trzeba pamiętać jednak, że odpoczynku potrzebują również Ci, którzy nam tej rozrywki dostarczają. Przyjrzeliśmy się wypoczynkowi Mateusza Banaszkiewicza z Kabaretu Młodych Panów, który jak zawsze swój wolny czas spędza aktywnie!

Oficjalny profil Mateusza Banaszkiewicza
facebook.com/matibanani

Samos- Grecka wyspa to miejsce w którym wypoczywał artysta. Wyspa ta jest jednym z ważniejszych ośrodków sztuki greckiej. Według mitologii urodzić się tu miała Hera. Pewne jest natomiast, że rodzili się tutaj Pitagoras oraz Epikur.

Oficjalny profil Mateusza Banaszkiewicza
facebook.com/matibanani

Pasją Mateusza Banaszkiewicza jest bieganie, którego nie mogło zabraknąć także i podczas wakacji. Podczas biegu mógł podziwiać wspaniałe widoki. Piękne góry i orzeźwiające Morze Egejskie.

„Tak, jest gorąco, ale jest też zielono, Morze Egejskie jest orzeźwiające a góry kryją w sobie bardzo ciekawe jaskinie, kapliczki oraz piesze ścieżki. Jeżeli komuś uda się przybyć na Samos, to niech przejedzie się do wioski Manolates i chłonie piękno całym sobą” – pisze na swoim profilu artysta.

Oficjalny profil Mateusza Banaszkiewicza
facebook.com/matibanani

Obok biegania podczas urlopu artysta poddawał się lekturom, które jak sam twierdzi współgrały z okolicznościami i historią wyspy.

„Tak się złożyło, że klimat wyspy bardzo współgrał z lekturami, które ze sobą zabrałem. Również bliskość wyspy Patmos, na której została spisana Księga stanowiąca zakończenie „Bestsellera Wszech Czasów” – Księga Objawienia zwana Apokalipsą, nie była przypadkiem”.

Lektury jakim oddawał się członek kabaretu Młodych Panów to „Biografia Boga Ojca”, „Biografia Ducha Świętego” oraz „Biografia Syna Bożego”.

Swój wakacyjny wyjazd Mateusz Banaszkiewicz podsumował wpisem: „Czas urlopu szybko zleciał. Zwiedzanie, bieganie i dobre, bardzo dobre książki. Taki był czas spędzony na malowniczej wyspie Samos. Jeżeli znajdziecie chwilę podczas wakacyjnych wojaży, to polecam gorąco”.

Dobrze o tej wyspie i możliwości wypoczynku mówi nie tylko wpis, ale także zdjęcia, które pojawiły się na profilu artysty:

Oficjalny profil Mateusza Banaszkiewicza
facebook.com/matibanani

Oficjalny profil Mateusza Banaszkiewicza
facebook.com/matibanani

Oficjalny profil Mateusza Banaszkiewicza
facebook.com/matibanani

Damian Zakrzewski