Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Halloween – cukierek albo psikus? Święto, wymysł, punkt zaczepienia dla kolejnej imprezy, czy może okazja by stworzyć coś kreatywnego?

Możecie więc odsłonić trochę ciała, w końcu wygrzebać farby i trochę się nimi wybrudzić (malując twarz w stylu gnijącej panny młodej, tudzież innej upiornej postaci rodem z Burtonowskich klasyków) albo też zamówić strój czarownicy, kościstego upiora, czy innej zjawy. To chyba jednak „łatwizna” klasyfikująca się na granicy dowcipu i smutku zarazem.

Poniżej znajdziecie kreacje, które są wyjątkowo dziwaczne, śmieszne lub po prostu ciekawe.

  1.  Sputnik. Znany wszystkim sputnik na pokładzie z Łajką (jak widać psinka cała i zdrowa)sputnik-2
  2. Ze śmiercią jej do twarzy

W 2008 roku artysta Nicole Magne wykorzystał pomysł na kostium, odtwarzając scenę z filmu Ze śmiercią jej do twarzy , gdzie Goldie Hawn ma otwór w swoim brzuchu. Cel ten został osiągnięty za pomocą umieszczenia  aparatu w tylnej części koszuli i wyświetlaniu przez niego sceny tła.

smierc

  1. Dzikie stwory

Przebrania zainspirowane filmem „Where the Wild Things Are” (notabene warto zobaczyć po halloweenowym zamęcie). Potwory i dzikie stwory zawsze mile widziane. Tym bardziej tak pozytywne.

potworz

  1. Emotikon

Maska Emotion ukrywająca Waszą twarz, ale zamiast tego wyświetlająca emotikony. Kask został stworzony przez Digital Media Design Dept Uniwersytetu Hongik w Korei. Emotikon  reaguje na ruchy ciała, dopasowując do nich „wyraz twarzy”.

emo

  1. Coppertone girl

„Coppertone girl” to plakat reklamujący balsamy przed i po opalaniu. Mama tej uroczej dziewczynki po prawej stronie dość mocno zainspirowała się grafiką i stworzyła totalnie nietuzinkowy strój.

550coppertone

  1. Pacman

Nic dodać, nic ująć. Tylko jeść!

  1. Batman z parasola

Na coś jednak przyda się ten złamany parasol.  😉 Tu znajdziecie instrukcje całej konstrukcji.

254655213_b7f727b5ac

 

  1. Rudowłosy chłopak z chlebem

Glutenowy chłopak z białym pieczywem. Tak bardzo na czasie

i-chzbgr1

 

  1. Logo Firefox

Można też przebrać się za logo przeglądarki (Chrome chyba obniżyłby poziom trudności). Coś dla dziewczyn informatyków. Prawdziwa lisica.

550_firefox2v

  1. Ludzka ściana graffiti (w stylu malunków na gipsie)

 

nogaserio

A jeśli jesteście totalnymi leniami, nic Wam się nie chce lub nie macie czasu – ubierzcie się na biało, weźcie ze sobą marker, spray, kredki ( co tylko zechcecie) i pozwólcie innymi stworzyć na waszym kostiumie grafitti. Tak wiele, za tak niewiele. Kto wie, być może staniecie się prawdziwym dziełem sztuki 😉

Sandra Szmigiel