Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Czy da się lubić swoją pracę? Ekipa „Pracuję, bo lubię” przekonuje, że tak. I do tego twierdzą, że to najprostsza rzecz na świecie.

„Każdy zasługuje na to, by lubić poniedziałki” – mówią organizatorzy akcji „Pracuję, bo lubię”. Kampania realizowana przez Employer Branding Institute ma przekonać Polaków, że poranne wstawanie do pracy nie jest wcale takie złe. A mają kogo przekonywać, bo według badań aż 60% Polaków nie jest zadowolonych ze swojego miejsca zatrudnienia.

„Lubię każdy dzień tygodnia, bo lubię swoją pasję, czytaj pracę, bo kiedy żyjemy tu i teraz to czy słońce czy deszcz to jest nam dobrze” – powiedział dziennikarz i coach Łukasz Jakubiak, który wpiera akcję. Do lubienia swojej pracy przyznały się także gwiazdy, takie jak Marcin Prokop czy Macademian Girl. Na stronie kampanii znajduje się mnóstwo filmików z ludźmi, którzy kochają poniedziałki. Menadżerowie, pracownicy banków, korporacji i kawiarni – wszyscy jednym głosem wołają: „pracuję, bo lubię”.

Inspiracją do działania mają być nie tylko motywacyjne opowieści, ale także praktyczne wskazówki zamieszczane na stronie. Seria poradników, barometr zadowolenia czy baza przyjaznych pracodawców to tylko niektóre propozycje, które mają ułatwić znalezienie wymarzonej pracy. Niedawno ekipa kampanii, ubrana w różowe koszulki, przybijała na warszawskiej „patelni” piątki wszystkim śpieszącym się do pracy.

Redakcja Syroopu ma nadzieję, że dzięki tej akcji Polacy zaczną uśmiechać się na myśl o swojej pracy, a każdy poniedziałek będzie przepełniony motywacją do działania.

Więcej informacji znajduję się tutaj:

http://pracujebolubie.pl/”http://pracujebolubie.pl/

https://www.facebook.com/pracujebolubie/”https://www.facebook.com/pracujebolubie/