Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Artyści z kabaretu Ani Mru-Mru, jednego z najbardziej znanych grup kabaretowych w Polsce wystąpili w muzycznym teledysku! 

PAWKIN to rockowy zespół, który na polskiej scenie muzycznej istnieje od listopada 2011 roku. Wokalistą jest charyzmatyczny Andrzej Pawka. Mają na swoim koncie już sześć singli i kilka teledysków. W drodze jest kolejny klip, w którym wystąpią m.in. Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek z kabaretu Ani Mru-Mru.

Już nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy chłopaków w nowej odsłonie, a sesja z planu zdjęciowego wygląda bardzo intrygująco! Zobaczcie sami:

(Ani Mru-Mru na planie zdjęciowym nowego teledysku zespoły PAWKIN)

Kiedy zobaczymy gotowy klip? Kim komicy będą w teledysku? W jaką wcielą się postać? Niestety, szczegóły nie są jeszcze znane, ale o wszystkich nowościach dowiecie się z naszych social mediów – Instagrama czy Facebooka.

Źródło: https://www.facebook.com/kabaretAniMruMru/

red.