Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Popularna komedia Marka Koterskiego – „Dzień świra” zadebiutowała deskach warszawskiego teatru Kamienica. Co ciekawe debiut odbył się w nowej, musicalowej formie, a i obsada jest godna uwagi.

Adam Miauczyński to bohater nie tylko „Dnia Świra”, ale także całej serii komediowej autorstwa Marka Koterskiego, w której znalazły się takie hity jak: „Nic śmiesznego” czy „Ajlawiu”. Kultowe teksty ze znanego filmu usłyszymy na deskach teatralnych. W odróżnieniu od filmowej adaptacji scenariusza, w spektaklu będziemy mieli do czynienia z bardziej mroczną i depresyjną wizją świata jaka towarzyszy głównemu bohaterowi.

Do wizyty w teatrze zachęca nie tylko nowa odsłona popularnej komedii, ale także obsada w której nie zabraknie znanych osobistości także ze sceny kabaretowej. W roli głównej Adasia Miauczyńskiego występuje Maciej Miecznikowski (dawny lider zespołu „Leszcze”), wszystkie istotne role kobiece gra Joanna Kołaczkowska z kabaretu „Hrabi”. Jako syn Sylwuś wystąpi Wojciech Solarz. Wszystko w reżyserii Marcina Kołaczkowskiego.

 

Joanna Kołaczkowska jak zawsze zachwyca. Podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem zza kulis Teatru Kamienica. Fani artystki są zachwyceni:

„Uwielbiam Panią w każdej roli, a Spadkobierców oglądam tylko dla Pani- jak się wciągnę, świat wokół przestaje istnieć:) Pozdrawiam”  

„Królowa Uśmiechu jest tylko jedna” ??

„Mam bilety na październik i już nie mogę się doczekać ❤”

Jak mówi sama Kołaczkowska: „nie wyobrażam sobie życia bez publiczności”, my wierzymy, że to publiczność nie wyobraża sobie sceny bez niej. 

Bilety na  październikowe i listopadowe spektakle „Dzień Świra” są jeszcze dostępne.

Gorąco polecamy!

 

red.