Chcecie poznać przepis na sukces w sieci? Kabaret Czwarta Fala doskonale wie, że wystarczy dobra muzyka i słowa, które zapadają w pamięci na bardzo długo. Covery w zabawnym stylu są już specjalnością trzech mężczyzn z Kabaretu Czwarta Fala. 

pastedGraphic.png

172 763 to liczba osób, które subskrybują kanał Kabaretu Czwarta Fala na YouTubie. Ich filmy mają miliony odsłon i często wyświetlane są, jako proponowane  na głównej stronie. Przerabianie znanych i lubianych hitów, zarówno polskich, jak i zagranicznych są ich konikiem. 

Przedstawimy kilka najbardziej lubianych filmów kabaretu, które zgromadziły ponad 332 412 wyświetlenia. To naprawdę spory wynik, jak na parodie muzycznych hitów. 

WRÓCISZ TU WRÓCISZ (Power Play- LUBISZ TO LUBISZ PARODIA) || Kabaret Czwarta Fala ft. Noizz Bross

Członkowie Kabaretu Czwarta Fala mówią o sobie, że są młodzi, energiczni i optymistyczni, jak nikt inny. Może stąd ten sukces? 

https://www.facebook.com/czwarta.fala/

 

332 412 wyświetlenia i tak nie jest maksymalnym wynikiem, który mogą osiągnąć! Przeróbka znanej piosenki zespołu Akcent – Przekorny los podbiła liczbę do 651 216 wyświetleń.  

PRZEKORNY KAC (Akcent- Przekorny Los PARODIA) || Kabaret Czwarta Fala

Można zachęcić jeszcze bardziej, parodiując np. piosenkę pt.: Oczy zielone, zmieniając na początku jej nazwę na PRZEZ KOTLETY MIELONE. Cover tej lubianej przez Polaków piosenki ma aż 2 473 359 wyświetleń. 

Przez KOTLETY MIELONE (Przez Twe Oczy Zielone- Akcent PARODIA)|| Kabaret Czwarta Fala

 

Laura Kempińska