Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723
PLCdcRPFt0m

VI rocznica zagadkowej śmierci dokonanej na Hance Mostowiak przez kartony za nami. Ta groteskowa scena z najbardziej popularnego z seriali telewizyjnych zapadła chyba każdemu w pamięci. 

7.11.2011, wtedy to został wyemitowany sławny odcinek serialu M jak Miłość, w którym to doszło do najbardziej spektakularnej katastrofy w historii telewizji. Hanka Mostowiak (grana przez Małgorzatę Korzuchowską)  jadąc autem uderzyła w stojące przy drodze kartony. Zmarła w szpitalu wskutek pęknięcia tętniaka w mózgu.

To niecodzienne wydarzenie wstrząsnęło fanami serialu i dało początek tysiącom memów i internetowych przeróbek. Hanka Mostowiak swoim wypadkiem ściągnęła przed telewizory ponad 8 milionów widzów, był to 862 odcinek serialu „M jak Miłość”.

Kabaret Neo-Nówka postanowił powrócić do tych tragikomicznych wydarzeń. Na swoim facebook’owym profilu Panowi napisali: „Pamiętamy i nie spoczniemy zanim nie dojdziemy do prawdy?” – zachęcając i zapraszając tym samym do obejrzenia parodii przez nich stworzonej. 

„K jak Kartony” to 4 odcinkowa parodia serialu stworzona przez kabaret Neo-nówka kiedyś, kiedyś w odległej galaktyce. „K jak Kartony” to serial dla prawdziwych twardzieli, ludzi o mocnych nerwach. Po obejrzeniu tego serialu nic już nie będzie takie same” – czytamy na oficjanym kanale YouTube.

Zobaczcie sami:

red.