Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Abelard Giza (reżyser filmowy i teatralny, scenarzysta, komik) już po raz drugi doczekał się swojego potomka, a właściwie potomkini. 

Niedawno na świat przyszła druga córka Abelarda Gizy – Mia. Komik wraz ze swoją żoną fotografką i córkami Idą i Mią, mieszka w Pruszczu Gdańskim. Niewielka, zadrzewiona miejscowość, z dala od zgiełku dużego miasta okazała się idealną do życia i wychowywania dwóch swoich pociech. 

Jak podaje portal Ładne Bebe rodzice starają się zaszczepić w młodym pokoleniu swoją pasję do stylu vintage i umiłowaniu antyków:

Mia i Ida dorastają w domu, w którym o sofę Ektorp opiera się XIX-wieczny kandelabr. Dla nich lada sklepowa z 1903 roku jest idealną półką na gry i puzzle, a Mia ma wrażenie, że w każdym mieszkaniu stoi przedwojenny koń na biegunach, na którego można się wspiąć i założyć mu kolorową opaskę. Mogłaby być mocno zaskoczona, gdyby Mikołaj przyniósł jej prezenty w torbie w choinki, a nie w nadgryzionych czasem wiejskich sankach”.

Jak przyznaje żona Gizy, dystans, lekkość i zabawa decydują o unikalnym charakterze wnętrza, w którym żyjemy.

Szczęśliwi rodzice przyznają, że odwiedzając kogoś w nowym domu, odruchowo omiatają wzrokiem układ, w jakim funkcjonują zgromadzone przez gospodarzy przedmioty, zanim jeszcze przestąpią próg. „Od razu widać, kiedy ktoś wkłada serce w dekorowanie domowej przestrzeni, a kiedy jest to wymuszone i nieprawdziwe” – mówią.

Przyznajemy, dom państwa Giza jest piękny!

Źródło: ladnebebe.pl

Źródło: ladnebebe.pl

Źródło: ladnebebe.pl

Źródło: ladnebebe.pl

Źródło: ladnebebe.pl

Zdjęcia: Ania Rutko / mammamija.pl

Źródło: Ładne Bebe

red.