Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Na wielkie ekrany, dokładnie po 6 latach powraca Johny Deep jako Jack Sparrow.  Również i tym razem, będzie walczył o życie przyjaciół, szacunek i sprawiedliwość. Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara to już piąta część pirackiej wyprawy, której nie można przeoczyć.

Kapitan Salazar, którego można było poznać w poprzednich częściach, ucieka z „diabelskiego trójkąta”. Jego celem jest zabicie wszystkich piratów. Jednak ktoś z przeszłości znowu staje mu na drodze… Przerażający i zdeterminowany Salazar szykuje zemstę.  Jack Sparrow chce powstrzymać swojego największego wroga, ale uda mu się to tylko wtedy, gdy zdobędzie Trójząb Posejdona. Cenny przedmiot pozwoli posiadaczowi  całkowicie przejąć kontrolę nad  morzami i pokonać rywala. Tej premiery nie można przegapić, czego dowodem jest obiecujący zwiastun filmu. Bezkonkurencyjne sceny akcji i dobrze znany soundtrack, z pewnością nie zawiodą fanów Piratów z Karaibów. Poza niezastąpionym Johnym Deepem można będzie zobaczyć m.in.  Orlando Bloom i Kevin McNally.

Film trafi do polskich kin 26 maja, natomiast światowa premiera odbędzie się tylko dwa dni wcześniej, 24 maja 2017 roku.

Zobaczcie zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=FN24pgVpNFc